Firemní akce Bavrosko, výlety, teambuilding, konference, semináře, výlety do Alp a na Oktoberfest

Firemní akce Bavorsko. Bavorská event agentura Bavaria Dream vám nabízí plánování a organizaci z jedné ruky. Jsme specialisté na akce, spontánní firemní výlety, nezapomenutelné firemní oslavy, zajímavé eventy a incentivy, úžasné konference a semináře, pracovní mítinky a veletrhy, rezervaci stanu a stolů na Oktoberfestu v Mnichově, nabídky a nápady na akce v Německu, Bavorsku, v Alpách, Rakousku, Švýcarsku, Maďarsku, Polsku, Francii, Itálii, Španělsku, Holandsku, Anglii a Evropě. Specialisté na zážitky a firemní akce, služební cesty a rezervace hotelů. Dále nabízíme širokou škálu prověřených hotelů. Náš mezinárodní tým vám nabízí velký výběr zajímavých programů, nápady a návrhy na další firemní akce. Rádi vám naplánujeme a zorganizujeme individuální firemní eventy a teambuildingy po celé Evropě, vaše firemní cesty, firemní výlety nebo mítinky.

.

Naplánujeme a zorganizujeme firemní akce, výlety, teambuilding, konference, semináře, výlety do Alp a na Oktoberfest a další po celé Evropě (Kopie 1)

Firemní akce, Mnichov, Alpy, Bavorsko, Oktoberfest, Německo, Garmisch, Rakousko, Tyrolsko, německá turistické agentura, event agentura, nabídky hotelů, ubytování, turistické informace, atrakce, programy, náměty, skupinové cesty, výlety pro skupiny, eventy, iniciativy, firemní oslavy, firemní výlety, akce, konference, semináře, mítinky, veletrhy, hotely, transfery, plánování, organizace, Norimberk, Berlín, Drážďany, Hannover, Hamburk Frankfurt, jezera, regiony, Zugspitze, Evropa