Německá turistická a eventová agentura

Bavaria Dream je německá turistická agentura se sídlem ve Starnbergu v Bavorsku u malebného jezera Starnberger See, 20 km jižně od Mnichova. Specializujeme se na plánování a organizaci pro skupiny (10 osob a více), s ohledem na to, zda jde o poznávací pobyty, veletrhy či firemní eventy, akce a incentivní programy nebo sport & dobrodružství. Naše služby a servis jsou určeny pro firmy z celého světa.

Bavaria Dream Team - Naši specialisté na organizaci zájezdů po Evropě

Specialitou naší společnosti Bavaria Dream je, že každý zaměstnanec, který je odpovědný za péči o vlastní evropské cestovní kanceláře, turistické agentury a o event & incentivní agentury, tento jazyk ovládá jako mateřský jazyk, aby mohl reagovat na potřeby zákazníků. Náš tým je nejen vícejazyčný ale také multikulturní. To z nás dělá naše služby unikátní v Evropě!

Spolupráce s cestovními kancelářemi a s event agenturami

Spolupracujeme s cestovními kancelářemi a s event & incentivními agenturami v:

- České republice
- Indii
- Maďarsku
- Mexiku
- Polsku
- Slovensku
- Španělsku
- USA

a nadále jsme ve spojení s hotely, turistickými agenturami a event agenturami, s nimiž zajišťujeme sportovní a outdoorové akce v Belgii, České Republice, Francii, Holandsku, Itálii, Lucembursku Maďarsku, Německu, Polsku, Rakousku, Španělsku, Švýcarsku a Velké Británii.

Cestování pro skupiny po Evropě

Bavaria Dream se specializuje na plánování pobytů pro skupiny bez ohledu na to, zda jde o pobytové zájezdy, veletrhy či firemní akce, events a incestivní akce nebo o sportovní a dobrodružné zážitkové pobyty v Belgii, České Republice, Francii, Itálii, Lucembursku, Maďarsku, Německu, Nizozemsku, Rakousku, Španělsku, Švýcarsku a Velké Británii.

Specialitou naší společnosti Bavaria Dream je, že každý zaměstnanec, který je odpovědný za péči o vlastní evropské cestovní kanceláře, turistické agentury a o events & incentivní agentury, tento jazyk ovládá jako mateřský jazyk, aby mohl reagovat na potřeby zákazníků.

Těšíme se na spolupráci s Vámi. Pro více informací jsme Vám velmi rádi k dispozici.