Hotely, hostince, penziony, hostely v Evropě

Bavaria Dream je evropská agentura specializující se na hotely, penziony a hostely pro skupiny bez ohledu na to, zda se jedná o poznávací cesty, mládežnické, školní či studentské výlety, turistické zájezdy, obchodní či firemní cesty. Nabízíme ubytování všech kategorií. Pro naše skupiny nabízíme ubytování ve více než 80.000 partnerských hotelů po celé Evropě. Individuální hosté si mohou zarezervovat svůj hotel přímo "ZDE". Pro skupiny nabízíme vysoké slevy! Kontaktujte nás přímo přes e-mail nebo telefonicky a informujte se o slevách pro skupiny.

Poznávací zájezdy po Evropě

Mezinárodní poznávací zájezdy vyžadují nejen turistické znalosti, ale také dobré znalosti trhu ubytování pro zajištění hladkého chodu pobytu. Navíc se někdy jeví značné problémy s jazykovou bariérou, jež vedou většinou k různým nedorozuměním. Náš mnohojazyčný tým, který nejen ovládá požadované jazyky, ale má také odpovídající znalosti cestovního ruchu v evropských zemích, Vám nabízí  optimální rozsah ubytování s atraktivními cenami. Veškeré plánování a organizace Vašeho poznávacího zájezdu je u nás pod jednou střechou a ve Vašem jazyce!

Veletrhy – Termíny – Hotely – Ubytování – Transfery – Plánování – Organizace – Rezervace v Evropě

Speciální služba, kterou nabízíme pro společnosti, jež se účastní jako vystavovatelé nebo návštěvníci na veletrzích. Postaráme se o vhodné ubytování a transfery z letiště.

Speciální nabídka:

Na veletrzích v Německu nabízíme novou službu týkající se osobní podpory v podnikání a poradenství během veletrhu. Pomůžeme vám vybudovat kontakty s německými společnostmi a podpoříme Vás v průběhu jednání a vytvoření spolupráce po ukončení veletrhu. V některých případech se můžeme postarat o získávání potenciálních zákazníků v České republice, Maďarsku, Německu, Polsku, Rakousku, Slovensku, Španělsku a Švýcarsku.

Eventy, incentivy a firemní akce

Firemní akce, incentivy, teambuildingy a sportovní výlety vyžadují kreativní, neobvyklé a často nekonvenční nápady. Chcete-li této výzvě čelit, nikdo není tak užitečný jako náš multikulturní a zkušený tým. Plánování a organizace celoevropských akcí jsou pro nás srdeční záležitost. Rozsah indoorových a outdoorových nabídek je téměř neomezený - od teambuldingu,  raftingu, stavění iglú po noční sáňkování, výlety vrtulníkem, off-road výlety s čtyřkolkami, exkluzivní návštěvy kasín atd.
Samozřejmě obdržíte od nás odpovídající ubytování, převoz na místo atd. Plánování a organizace celé akce získáte od nás z jednoho zdroje a ve Vašem jazyce!

Transfery po celé Evropě

Vaše skupina cestuje letadlem a potřebuje vhodné transfery z letiště či možnosti autobusového transferu? Žádný problém! K našim partnerůmEvropě patří četné autobusové firmy a společnosti s transfery. Velmi rádi zajistíme pro Vaši skupinu odpovídající dopravní možnosti.