Veletrhy – Termíny – Hotely – Ubytování - Transfery – Plánování – Organizace – Rezervace v Evropě

Speciální služba, kterou nabízíme pro společnosti, jež se účastní jako vystavovatelé nebo návštěvníci na veletrzích. Postaráme se o vhodné ubytování, rezervaci hotelů a transfery z letiště, plánování a veškerou organizaci.

Speciální nabídka:
Na veletrzích v Německu nabízíme novou službu týkající se osobní podpory v podnikání a poradenství během veletrhu. Pomůžeme vám vybudovat kontakty s německými společnostmi a podpoříme Vás v průběhu jednání a vytvoření spolupráce po ukončení veletrhu. Poradíme vám s plánováním a organizací. Nabízíme rezervaci hotelů dle vašich požadavků. V některých případech se můžeme postarat o získávání potenciálních zákazníků v Maďarsku, Německu, Polsku, Rakousku, Slovensku, Španělsku a Švýcarsku.

Termíny veletrhů Švýcarsko, Curych, Ženeva

Veletrhy 2014, Švýcarsko, Curych, Ženeva

.

Termíny veletrhů Německo, Mnichov, Berlin, Frankfurt

Veletrhy 2014, Německo, Mnichov, Berlin, Frankfurt am Main

.

Transfery po celé Evropě

Vaše cestující skupina cestuje letadlem nebo osobními auty a potřebuje vhodné transfery z letiště či možnosti autobusového transferu? Žádný problém. K našim partnerůmEvropě patří četné autobusové firmy a společnosti s transfery. Velmi rádi zajistíme pro vaši skupinu pasující dopravní možnosti.